Online трансляция

У Запоріжжя на «європейські гроші» закуплять новий транспорт

17 июня 2020

Запоріжжя долучилося до участі у проекті «Міський громадський транспорт України», який проводять Міністерство інфраструктури спільно з Європейським інвестиційним банком. В рамках такої ініціативи місто отримає десятки одиниць нового транспорту.

Як повідомляють у Міністерстві, бюджет програми складає 400 млн євро, половина з яких – кредитні кошти Європейського інвестиційного банку. І ці гроші будуть спрямовані на оновлення автопарків комунальних транспортних підприємств різних міст України. Запоріжжя також отримає новий транспорт. Це будуть 26 автобусів та 20 електробусів.

Окрім нашого міста участь у програмі взяли Суми, Харків, Одеса, Київ, Луцьк, Тернопіль та Чернігів. У ці міста також закуплять транспорту на десятки мільйонів євро. Муніципальні «автопарки» поповняться новими тролейбусами та автобусами, вагонами метро та навіть обладнанням для фунікулерів.

З Луцьком та Харковом документи про придбання та передачу транспорту вже підписані. На черзі – Суми, а за ними – інші міста України. Коли саме новий транспорт придбають та доставлять до українських міст – наразі не повідомляється.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5