Online трансляция

У Запоріжжі з’явився унікальний для України лінгвістичний центр

9 октября 2017

Кабінет, оснащений усім необхідним для вивчення української мови та літератури, працюватиме у Запорізькому навчально-виховному комплексі “Вибір”. Проект став одним із переможців конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто», який проводить комбінат «Запоріжсталь».

“Без мови немає нації” — таким є гасло навчально-виховного комплексу “Вибір”, що знаходиться у Шевченківському районі міста. Тут створили лінгвістичний центр, щоб якомога більше людей, котрі до цього з різних причин  не мали можливості спілкуватися рідною мовою, могли її вивчати.

У своєму прагненні навчати запоріжців української мови та культури автори проекту пішли набагато далі від звичайної шкільної програми. Набір до унікального лінгвістичного центру стартував на початку жовтня.

Ідею, що виникла внаслідок палкого бажання вивчати історію та культуру рідного краю, підтримала більшість експертів проекту соціальних ініціатив “Ми — це місто”. Комбінат «Запоріжсталь» виділив грант у майже 80 тисяч гривень.

Цікаво, що навчання у ліцеї проходить російською мовою. Тож, створення українськомовного проекту — це своєрідний виклик. До його реалізації долучилися як вчителі ліцею, так і волонтери із різних шкіл міста. У кабінеті є все для того, щоб навчання відбувалося різноманітно та цікаво.

Експерти зазначають, що таке охоплення різнопланової аудиторії та популяризація української культури неодмінно знайде відгук серед багатьох городян.

Записатися на курси можна за телефоном, що вказаний на сайті ліцею. Заняття проходитимуть кілька разів на тиждень.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5