Online трансляция

У Запоріжжі збирають вінтажні камери, виготовленні на гроші з Kikstarter’у

10 февраля 2020

Українські підприємці заснували компанію Jollylook, яка випускає унікальні вінтажні фотокамери. Збирають апарати ледь не вручну, і роблять це у Запоріжжі.

Як передає MC Today, засновниками компанії стали Олег Халип та Євген Іванов. Гроші на запуск виробництва вінтажних камер їм вдалося отримати з краундфандінгового майданчику Kikstarter, на якому лише за першу добу вдалося зібрати 37 тисяч доларів. За місяць ця сума виросла до 377 тисяч, коли на старті необхідно було всього 15 000.

Виробництво камер запустили у Китаї, але довго там воно не протримались. З кожною новою партією все більше користувачів отримали камери, які фактично розвалювалися у них в руках. Така кількість браків несла збитки компанії, і виробництво вирішили перенести. Так виготовленням вінтажних камер стали займатися у нас, у Запоріжжі. І роблять це усього 16 чоловік.

Наразі на Kikstarter вже запустили другу кампанію Jollylook. На зібрані гроші хочуть виготовляти автоматичну плівкову камеру, яка буде одразу ж і друкувати фото. Сам апарат, до речі, виготовлено з екологічних матеріалів – переробленої вторинної сировини. І підтримати проект, а також дізнатися про нього більше може кожен бажаючий.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5