Online трансляция

У Запоріжжі запрацювала ще одна оновлена бібліотека з сучасним інтер’єром

22 ноября 2021

У Дніпровському районі після реконструкції відкрилася сімейна бібліотека на вулиці Ладозькій, 26. Про це повідомляє пресслужба Запорізької міської ради.

У бібліотеці з’явилася коворкінг-зона, «бібліосхованки», театральна зала, ігро-room для наймолодших, зона сімейного читання. Зручне розташування бібліотеки дозволило перетворити її на креативний центр дитячого читання та раннього розвитку.

У цій бібліотеці обслуговують понад 1800 читачів, серед яких – люди різної вікової категорії. Після її реконструкції кількість відвідувачів планують збільшити. Фонд бібліотеки нараховує майже 10 тисяч примірників книг. Крім того, в цьому закладі проводять різноманітні заходи та майстер-класи. Так, незабаром для маленьких читачів стартує проєкт «Бібліоняня», для тінейджерів —  «Бібліофан», для активної молоді – мовні курси.

Окрім бібліотеки, у приміщенні також розмістилася художня школа, де займаються 180 учнів. Тут повністю оновили зовнішній вигляд приміщень 3-х навчальних аудиторій та холу, встановили функціональні меблі, нові мольберти та візки для інвентарю, натюрмортні столи, змонтували галерейні системи у кожній аудиторії для експозицій дитячих робіт.

Перед входом у бібліотеку та школу оновили асфальтове покриття, привели до ладу прилеглу територію з використанням сучасного ландшафтного дизайну.

— Наша бібліотека працює у цьому приміщенні з 1983 року, і до наших часів тут взагалі не було ремонту. Цього року ми дочекалися масштабного ремонту з повною заміною комунікацій, переосмисленням концепції та створенням нових сучасних умов для наших відвідувачів. Тепер чекаємо на гостей, раді кожному постійному та новому читачу, — розповіла завідувачка бібліотеки Тетяна Мартинова.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5