Online трансляция

У Запоріжжі визначили місця, де найчастіше порушують правила паркування

16 марта 2021

Інспектори з паркування у Запоріжжі за рік своєї роботи визначили місця, де найчастіше порушують правила дорожнього руху. «Гарячі» точки виявилися у кількох районах міста.

Як повідомляють у інспекції, за рік тут зібрали статистику видів та частоти порушень правил паркування та місць, де такі порушення фіксуються найчастіше. Лідером у цьому топі локацій виявився Центральний ринок (Анголенко), де за рік виявили понад 2000 фактів порушення ПДР. Чимало порушників ловили і у самісінькому центрі міста: 1500 – на відрізку від вул. Гагаріна до Обладміністрації, на пл Фестивальній, ще стільки ж – навколо Критого ринку.

Багато порушень виявили і у Шевченківському районі, від вул. Моторобудівників до вул. Брюлова. Тут за рік знайшли більше 500 порушників. Стільки ж недобросовісних водіїв зафіксували за рік і на вул. Іванова. Штрафували водіїв за неправильну парковку і на вул. Чарівній, в районі зупинки «Заводська».

Ще одне «місце скупчення» порушників правил паркування – на бульварі Шевченка, де за рік зафіксували 340 фактів.

Усього ж інспектори з благоустрою за рік виписали 11 300 протоколів на порушників, і поповнили своєю роботою бюджет міста на понад 5 мільйонів гривень.

Возможно, это изображение (карта)

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5