Online трансляция

У Запоріжжі викрили шахрайський «call-центр», через який у людей крали гроші

16 марта 2020

Силовики Служби безпеки України викрили у середмісті Запоріжжі call-центр шахрайського угрупування. Заснували його 3 чоловіки, а обслуговувало роботу «закладу» 15 осіб.

Як повідомляють у прес-службі СБУ, троє чоловіків заснували хакерське угрупування, та відкрили для його роботи центр зв’язку. 15 операторів, які в ньому працювали, представлялися працівниками банківських установ, та просили від «клієнтів» дані про їх картки – пін-коди, CVV-коди, особисті данні. Після отримання необхідної інформації, шахраї стягували з карток та рахунків гроші.

У зоні ризику опинилися клієнти приватних та державних банків. І окрім телефонних дзвінків, жертви угрупування отримували розсилку через популярний месенджер. У повідомленнях шахраї надсилали програмне забезпечення, завдяки якому зловмисникам вдавалося отримувати персональні данні клієнтів.

Силовики провели обшуки у приміщенні, де працював call-центр, де виявили та вилучили техніку, мобільні телефони, чорнові записи про «клієнтів», та інші речові докази роботи незаконної організації.

За фактом події ведеться розслідуванні

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5