Online трансляция

У Запоріжжі виділили близько 8 мільйонів гривень на оснащення навчальних закладів сучасною технікою

25 ноября 2021

На сесії Запорізької міської ради депутати проголосували за виділення коштів із залученням держбюджету на оснащення навчальних закладів. Для цього передбачили близько 8-9 млн грн.

Як повідомляє пресслужба міської ради, кошти підуть на придбання предметів довготривалого користування – пральних машин, водонагрівачів, холодильного обладнання тощо. Відповідні запити закладів освіти сформує профільний департамент.

Окрім цього, з державного бюджету передбачені також кошти на ремонт інфраструктурних об’єктів – зокрема, для реконструкції комплексу спортивних майданчиків Запорізького НВОК №110 ЗМР ЗО по вул. Стешенка, 19. Для цього передбачено майже 9,3 млн грн.

Також в результаті зекономлених коштів з бюджету міста більше 600 тис. грн передбачили для реконструкції елементів благоустрою дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 169 «Берегиня», 370 тис. грн – на виготовлення проєктно-кошторисної документації «Будівництво міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям, роздягалень та душових на території Запорізької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 38″.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5