Online трансляция

У Запоріжжі відбулися ігри першого туру Вищої Ліги чемпіонату України з флорболу серед чоловічих команд

19 октября 2017

За звання кращих змагалося вісім колективів. Запорізьку область у Вищій Лізі традиційно представляв мелітопольський клуб «Скала».

Три дні поспіль на майданчику спорткомплексу «Мотор Січ» точилася справжня боротьба. На матчі стартового туру Чемпіонату України з флорболу серед чоловічих команд Вищої Ліги, з’їхалося вісім колективів. Чинний чемпіон країни мелітопольський клуб «Скала» впевнено розпочав цей змагальний сезон. Перший матч  у Вищій Лізі команда виграла у Коломийської «Надії» з рахунком 8:1.

Далі на «Скалу» чекала зустріч із рівненською командою «Хоуп», яка цього року дебютувала у Вищій Лізі. На правах господарів на третій хвилині матчу  мелітопольці відкривають  рахунок. За хвилину «Скалі» зараховуються автогол.  Рівненські гості вміло атакують ворота суперників та це не приносить бажаного результату.  П’ять хвилин до кінця першого періоду «Скала» знову відзначається у воротах опонентів.  Третій гол рівненській команді забиває Віталій Гончаров. Через хвилину гості змогли реабілітуватися, забивши перший гол мелітопольцям. З рахунком 3:1 на користь «Скали» команди йдуть на перерву.

Відквитатися по перерві рівненським гостям не вдалося.  Вже на першій хвилині другого тайму четвертий гол у ворота суперників забиває капітан «Скали» Михайло Колодко. І хоча команда «Хоуп» успішно проривала захист мелітопольців, створюючи багато небезпечних моментів біля воріт опонентів, забити ще один гол їм не вдавалося. Тим часом, підопічні Олександра Семенюка знову розписуються у воротах рівнян.  Рахунок 5:1, інтрига зникає. До завершення зустрічі флорболісти «Скали» встигають забити ще три голи, на що суперник відповідає одним. Фінальний рахунок матчу 8:2 на користь мелітопольської команди.

У першому турі «Скала» провела чотири матчі, і в усіх одержала перемоги. Крім двох вищезгаданих, здолали київську команду «КФК»  з рахунком 10:4 і виграли у тернопільського «Шторму» 5:2. За підсумками першого туру Вищої Ліги мелітопольський клуб  очолив турнірну таблицю.  Другий етап чемпіонату України з флорболу  вже за місяць прийматиме Львів.