Online трансляция

У Запоріжжі триває ремонт важливого шляхопроводу

2 июня 2020

Реконструкція шляхопроводу на вулиці Калібровій триває. Через карантин роботи зупиняли. Підрядник планує здати об’єкт з незначною затримкою, влітку.

Це вже другий шляхопровід на вулиці Калібровій, який ремонтують капітально. Адже стан його був не просто аварійним. Дорога поступово повзла донизу і у будь-який момент могла обвалитися на залізничні рейки. Ремонт триває тут вже 6 місяців.

Під шляхопроводом курсують поїзди. Тому укріплення укосів — надважливе питання. Підрядник запевнив: після укладання плитки зробить укріплення, яке не дозволить бетону сповзати вниз. Знизу ще тривають роботи. І частину з них виконуватимуть в узгоджений з Укрзалізницею час, щоб не заважати руху поїздів і убезпечити працівників на майданчику.

Крім робіт на шляхопроводі, паралельно триває реконструкція трамвайних колій у Шевченківському районі. Передбачений ремонт від вулиці 8 березня до вулиці Сікорського. Проект поділили на три частини. Цьогоріч увагу приділятимуть ділянці від 8 березня до школи №52. В планах на наступний рік — колії на вулиці Шевченка та Солідарності. Там планують зробити реверсивних рух трамваїв. Тобто, залишити тільки одну колію для руху.

Це все — плани на майбутнє. А от сам шляхопровід “Каліброва-2” планують відкрити для руху автотранспорту всередині липня.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5