Online трансляция

У Запоріжжі відбувся чемпіонат України з дзюдо

19 октября 2021

Запорізькі дзюдоїсти на домашньому чемпіонаті України вибороли чотири медалі. Масштабний турнір у палаці спорту “Юність” тривав два дні.

Чемпіонат України з дзюдо відкрив нові імена для тренерів збірної та відзначився несподіваними поразками фаворитів. Протягом двох днів у палаці спорту “Юність” змагалися понад 300 спортсменів.

Серед тих, хто зарекомендував себе на чемпіонаті України, є і запорізькі дзюдоїсти. Зокрема, молода спортсменка Анастасія Зінкевич вийшла у фінал у категорії до 70 кілограмів, де поступилася представниці Києва — Юлії Курченко.

Одразу двоє місцевих спортсменів опинилися на п’єдесталі у вазі до 100 кілограмів. Олексій Єршов виграв срібло, Данило Гуцол — бронзу. Ще одну бронзову медаль Запорізькій області приніс Віталій Шепель у ваговій категорії до 90 кілограмів.