Online трансляция

У Запоріжжі можуть розпочати реконструкцію площі Фестивальної

26 ноября 2021

У Запоріжжі презентували проєкт реконструкції площі Фестивальної, яка чекає на оновлення вже понад 20 років. Про це повідомляє пресслужба Запорізької ОДА.

Голова облдержадміністрації Олександр Старух зазначив, що оскільки цей об’єкт дуже масштабний, його варто розділити на етапи та реалізовувати протягом кількох років із залученням коштів міського, обласного та державного бюджетів.

Відомо, що проєкт вже готовий, тому, за умови згоди між усіма сторонами, почати його реалізацію можуть наступного року — з реконструкції майдана для масових заходів. За попереднім проєктом тут може з’явитися двостороння сцена, санвузли, зони для відпочинку. У перспективі буде оновлено фонтан, за задумом проєктантів він буде втілювати тему дніпровських порогів. В наступних чергах відбудеться реконструкція паркової зони.

«Потрібно зробити перший крок і зрушити це питання з місця. Кожне покоління має внести свою лепту в розвиток міста. А реконструкція головної площі області — це те, що потребує нашої першочергової уваги», — наголосив голова ЗОДА.

Читайте також: оновлення Хортиці відзначили на всеукраїнському форумі. 

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5