Online трансляция

У Запоріжжі розпочалося «Лялькове літо»

2 июля 2019

Зо два десятка майстрів з усієї України привезли до Запоріжжя своїх ляльок. Виконані з найрізноманітніших матеріалів, у традиційних та сучасних техніках, а головне — унікальні та продумані до найменших дрібниць, їх представили на виставці «Лялькове літо».

Політ фантазії, спритні руки та нестримне бажання творити — це запорука успіху талановитого лялькового майстра. У Запоріжжі таких чимало, щороку вони демонструють свої роботи публіці на всеукраїнській виставці «Лялькове літо», де також представлені роботи колег зі Львова, Одеси, Харкова, Дніпра і не тільки.

ляльок-тварин у людському вбранні привезла професійна кравчиня із Бердянська. Експонати створені з глини, що застигає. Окремої уваги заслуговують костюми, які продумані до найменших дрібниць. На виставці є ляльки повністю виконані з природних матеріалів. В роботі над ними єднається безмежна фантазія і особлива обережність.

Надихнутися атмосферою творчості та на власні очі побачити унікальних авторських ляльок, чи навіть придбати одну з них,  можна в палаці культури «Орбіта» до 9 липня.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5