Online трансляция

У Запоріжжі розказали історії реальних героїв нашого часу

16 июня 2020

Люди різних професій стають на заваді розповсюдженню коронавірусу. І громадяни мають знати, якою ціною лікарі,  поліцейські,  соціальні працівники, водії громадського транспорту, представники служби у справах дітей та служби психологічної допомоги «Телефон довіри» виконують свою роботу

Саме для цього фонд «Посмішка дитини» за підтримки USAID започаткували проект «Герої нашого часу».

У форматі інтерв’ю через відео та статті герої розповідали, як виконують свою роботу заради добробуту населення під час карантину.

Христина Шевченко, капітан поліції – член мобільної групи з реагування на факти домашнього насильства ділиться, як на неї вплинула участь у проєкті: «Мені особисто відео-епізод допоміг, трохи додалось енергії та настрою. Напевно, тільки з гарними думками про майбутнє треба йти далі та допомагати громадянам, адже підтримка та розуміння ситуації, яка склалася, з їхнього боку, теж не була б зайвою».

Андрій Капустян — лікар швидкої допомоги, коментує: «У зв’язку з пандемією COVID-19 у всьому світі стали з великою повагою відноситись до лікарів та медичного персоналу. В Україні також ставлення змінилось».

Також в рамках інформаційної кампанії було проведено флешмоб подяки медичним працівникам та працівницям. 16 травня 2020 об 11.00 мешканці міста Запоріжжя виходили на свої балкони, визирали у вікна, виходили на подвір’я і аплодували протягом 3 хвилин в знак подяки лікарям. Понад 1800 запоріжців приєдналось до цієї акції.

Телеканал TV5 теж не залишився осторонь. Ми транслювали ці соціальні ролики в ефірі, розказуючи історії мільйонам.  Окремо вшанували людей, які працюють на передовій боротьби з пандемією, долучившись до всесвітнього флешмобу.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5