Online трансляция

У Запоріжжі розгорнули кампанію по боротьбі з гепатитами

26 июля 2019

«Дізнайся, протестуйся і лікуйся» — з таким девізом до мешканців міста звернулись лікарі, волонтери та представники громадських організацій. На Бульварі Шевченка розгорнули профілактичну кампанію щодо боротьби з вірусними гепатитами.

На кожні 10 тис населення, тільки за офіційними даними, близько 4 хворих. Багато людей навіть не підозрюють, що інфіковані. Організатори акції розповсюдили інформаційні листівки та поспілкувалися з перехожими про шляхи інфікування та важливість профілактики. Усі типи вірусів гепатиту спричиняють захворювання печінки, а гепатити В і С є однією з головних причин цирозу та раку печінки. Втім, вилікуватись можливо, головне вчасно виявити хворобу.

Обстежуватись необхідно раз на рік. Зробити це можна було і на акції. Охочим пропонували пройти швидкий тест на виявлення антитіл до гепатитів, причому аналіз містяни проводили собі самостійно, під контролем спеціаліста. До мобільної лабораторії вишукувалась черга з добровольців, адже люди розуміють важливість відповідального ставлення до здоров’я.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5