Online трансляция

У Запоріжжі проходить ІТ-форум

29 сентября 2017

У Запоріжжі він проводиться уже в четвертий раз. Та цьогоріч зібрав рекордну кількість учасників. Одразу на кількох локаціях зосереджені найкращі компанії, що представляють власні напрацювання у сфері інформаційних технологій.

Понад три тисячі гостей, із яких більше, ніж 90 спікерів — фахівців провідних компаній. Сьогодні виставковий зал Козак Палацу перетворився на справжній майданчик для співпраці та пошуку нових партнерів у сфері інформаційних технологій.

Серед учасників ІТ-форуму Євген Шалений. Він очолює запорізьку компанію, що займається розробкою програмного забезпечення для потреб західного ринку.

А ось Юрій Пластун прибув на ІТ-форум із Німеччини. Говорить, українські спеціалісти з інформаційних технологій за рівнем не поступаються своїм іноземним колегам, а в окремих випадках навіть перевершують їх.

На  ІТ-форумі присутні гості із різних регіонів України і кількох країн світу.

Саме молодь — основна аудиторія запорізького ІТ-форуму. Спеціалісти наголошують, робота у сфері інформаційних технологій одна з найбільш престижних та високооплачуваних на ринку праці.

Представили на відкритті форуму й міську програму “Розумне місто”.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5