Online трансляция

У Запоріжжі провели боксерський турнір в оновленому форматі

23 июля 2019

Відносно новий формат боксерських турнірів «Men in the ring» продовжує набирати популярності. До змагань аматорів приєдналося Дніпрорудне. Перший боксерський матч дебютанти провели з минулорічним чемпіоном — запорізьким клубом “Беркут.

Формат  «Men in the ring» (чоловіки у рингу), або білі комірці з’явився в Україні два роки тому. Змагання проводяться серед боксерів, які почали займатися цим видом спорту у зрілому віці і представляють різні професії. З кожним роком до них долучаються нові прихильники і формат активно набирає популярність, адже зустрічі на ринзі нагадують справжні лицарські двобої.

Дебютанти цього формату — дніпрорудненський клуб “Гірник” зустрічався з минулорічним чемпіоном — запорізьким “Беркутом”. Під свист домашньої публіки новачки розпочали дуже активно. Але усе вирішував останній, п’ятий бій у ваговій категорії до 88 кілограмів. У рівній сутичці боксер “Гірника” Антон Левченко виявився сильнішим за запоріжця Олександра Гавриленка. Тож підсумок — 3:2 за перемогами у поєдинках на користь клубу “Гірник”.

Сезон 2019-го року у форматі «Men in the ring» тільки стартував і  попереду ще багато поєдинків. Запорізький “Беркут” виступатиме як вдома, так і вирушить  у гості до Харкова, Києва та інших міст. Чемпіон стане відомий взимку. Микола Замирайло, ТВ-5.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5