Online трансляция

У Запоріжжі проінспектували дитячі садки: що виявили під час перевірки

4 июня 2019

Представники міської влади приїхали до дитячих садків Хортицького району. Тут проінспектували стан приміщень і умови перебування дітей у закладі.

Першим представники влади відвідали дитячий садок №240, де одразу ж перевірили харчоблок. Приділили увагу і стану обладнання і тому, чим саме харчуються діти. Після цього оглянули  приміщення для ігор та відпочинку. Окремо звернули увагу і на роботу пожежної сигналізації та тривожної кнопки. Системами безпеки коштом міського бюджету у Запоріжжі обладнують усі дитсадки. Адже для подібних закладів вкрай важливо — вчасно оповістити персонал та захистити дітей від вогню або вторгнення сторонніх. Завідуюча дитсадком запевнила, що персонал закладу готовий до будь-яких несподіванок.

Перевірили у Хортицькому районі і ще один садок, «Сонячний».  Тут на кухні нещодавно зробили ремонт: замінили плити та придбали новий посуд. Після огляду харчоблока представники влади поспілкувалися з дітьми, перевірили стан ігрових та кімнат  відпочинку. Для кожної групи садочку «Сонячний» вже придбали сучасні меблі. Але вихователі запевняють, що  діти потребують більше місця для дозвілля.

За останні роки на ці потреби дитсадки №240 та 236 отримали майже 2 млн гривень, завдяки чому  вдалося зробити чимало: відремонтували навіси, дах, харчоблоки, придбати меблі та обладнання.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5