Online трансляция

У Запоріжжі проходить Перша універсіада з гандболу: хто з ким змагається

10 июня 2021

У Запоріжжі стартувала літня Універсіада з гандболу-2021. До столиці козацтва приїхали збірні з шести областей. Честь нашого міста захищає команда «Мотор-Політехніка».

Першу для Запоріжжя літню Універсіаду з гандболу-2021 розпочали команди  різні за своїм статусом. У червоній формі студентська команда «Одеса» укомплектована гравцями, які грають у Суперлізі за южненський «Портовик». У жовтій – команда «Ужгород» із Закарпаття, студенти якої цьогоріч виграли Вищу лігу з гандболу. Одесити одразу повели у рахунку і протягом першого тайму змогли відірватися на 10 м’ячів, що натякало на другий тайм без інтриги. Втім другий тайм приніс багато несподіванок. На подив одеситам, команда із Закарпаття не здалася і почала потроху скорочувати відставання. «-10» згодом змінилося на «-8», а за тринадцять хвилин до кінця матчу на «-6» — 27:21.

У перший день Універсіади зіграла й місцева команда «Мотор-Політехніка» із запорізько-луганським колективом «Академія гандболу». У підсумку, «моторівці» були сильнішими 34:31.

Універсіада з гандболу триватиме до 13-го червня. У неділю команди зіграють фінальні поєдинки.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5