Online трансляция

У Запоріжжі продовжують оновлювати одну з головних лікарень міста

30 июля 2020

В міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги незабаром розпочнуть ремонт приймально-діагностичного відділення. Після реконструкції, обіцяють лікарі, все буде поруч: і діагностичне обладнання, і оглядові, і навіть реанімаційні палати.

Приймально-діагностичне відділення лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги щороку приймає близько 10 тисяч пацієнтів. І незабаром система роботи тут  — зміниться. По-перше, абсолютно все діагностичне обладнання та необхідні приміщення будуть розташовані на першому поверсі. Одразу біля входу облаштують кілька реанімаційних кімнат. Далі будуть розташовані діагностичні, оглядові кімнати та ендоскопічне відділення.

Цього року в країні розпочато урядову програму EMERGENCY(имЕдженсі)-2020. Запорізькі 5-та та 9-та лікарні  визначені опорними. Тому на їх базі і відкриють сучасні приймально-діагностичні відділення. Держава придбає для закладів медичне обладнання. Але щоб його встановити, потрібно зробити ремонт. З держбюджету Запоріжжю на це виділять 16 млн грн. Але загальна вартість  робіт — значно вища.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5