Online трансляция

У Запоріжжі презентували нову молодіжну кінострічку

13 марта 2019

Запорізьким студентам розповіли про те, де шукати мотивацію та як створити власну історію успіху. Секретами поділились творці та актори молодіжної стрічки «СКВОТ32».

Фільм «СКВОТ32» — про сучасну талановиту молодь, яка у майбутньому забезпечить гідний розвиток України. За сюжетом, дівчина-фотограф Ліза потрапляє до занедбаного київського будинку, сквоту. В ньому вже тривалий час проживають молоді музиканти, художники та танцюристи. Вони об’єднані довкола спільних цілей, яких прагнуть досягти через творчість. На відміну від представників вуличної культури, у Лізи мотивація для розвитку відсутня, але ця зустріч докорінно змінює її життя.

Фільм орієнтований на молодь, адже за нею творці «СКВОТ32» вбачають майбутнє. Зараз митці подорожують містами України, аби зустрітись зі студентством та обговорити питання мотивації та саморозвитку.

У розмові із запорізькою молоддю актори та творці фільму ділилися історіями з життя та особистими мотиваторами. Студенти у свою чергу продемонстрували, що мотивацію для розвитку мають, і у майбутньому стануть гідною зміною для старшого покоління.

Фільм «СКВОТ32» вийде в український прокат 11 квітня.

Читайте також: Запорізький класичний ліцей вперше потрапив до національного рейтингу найкращих шкіл

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5