Online трансляция

У Запоріжжі представили нового очільника Облдержадміністрації

12 июня 2020

Сьогодні, 12 червня, у Запоріжжі представляють нового голову Запорізької обласної державної адміністрації. Ним став Віталий Боговин.

На представлення нового губернатора Запорізької області прибули міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, керівник офісу президента Сергій Трофимов,  Генеральна прокурорка України Ірина Венедиктова та керівництво СБУ. Колишній голова області, Віталій Туринок, також присутній на представленні Боговина. Він, як вже встигли зазначити, залишається у команді та продовжує роботу.

Зазначимо, Віталій Боговин балотувався у народній депутати від «Слуги народу», але вибори програв. Є засновником великої групи компаній, до якої входить понад 15 юросіб. Також заснував агрохолдинг, у який станом на 2019 рік входило 7 підприємств у 3 областях України. Досвіду роботи у державній сфері у нового губернатора немає.

В планах на роботу у нового губернатора — посчилення контролю за виконанням програми «Велике будівництво», в рамках якої всеж таки почали добудовувати запорізькі мости та відновлюють дороги національного значення у нашій області, та відбудувати усі дороги в регіоні збільшити кількість мобільних ЦНАПів. Окрему увагу збирається звернути на розвиток туризму у регіоні, та зробити власний туристичний бренд запорізької області. Також планує розвивати туризм та боротися із наркообігом. Гроші до бюджету області хоче залучати за рахунок повернення у наш регіон бізнесу та залучення нових інвестицій.

Керівники силових структур України також покладають сподівання на нового голову Облдержадміністрації, і що з ним вдасться вибудувати якісну комунікацію, яка допоможе знижити рівень злочинності в області.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5