Online трансляция

У Запоріжжі посилено перевірятимуть громадський транспорт та поведінку водіїв

17 сентября 2021

Рейди у міському громадському транспорті проводилися і раніше. Однак тепер додатково перевірятимуть перевізників на сумлінність у обслуговуванні пільговиків.

За інформацією міськради, особливу увагу представники робочої групи звертатимуть на те, наскільки охоче водії маршрутних таксі надають послугу пільговим пасажирам.

Тепер перевірку громадського транспорту проводитимуть частіше і ретельніше. Також трохи змінюють підхід у перевірках — тепер вони можуть проходити у вигляді експерименту з залученням пільгового пасажира.

У пресслужбі міськради зазначили, що навіть до інциденту з пенсіонером на 85-му маршруті до управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку регулярно надходили скарги, в яких пасажири нарікали на хамське ставлення водіїв та їх постійні відмови надати пільгове місце.

«Будемо уважно перевіряти всі маршрути без винятку. Рейди будуть проходити без попереднього повідомлення, на регулярній основі, в різний час. Також будемо звертати ще більшу увагу на скарги пасажирів. Хамство, відмова у пільговому проїзді — все це серйозні порушення договору з містом. Якщо ми й далі будемо їх виявляти, заходи будуть суворими. Так, якщо порушення одиничне — то це штраф на підприємство і адмінпротокол на водія. Але якщо простежимо тенденцію в порушеннях кожного конкретного підприємства, то з такими перевізниками місто буде розривати всі договірні відносини», — розповів заступник начальника управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Михайло Скороходов.

Нагадаємо, у Запоріжжі водій однієї з маршруток міста вилаяв літнього пасажира та вдарив його дверима по голові. Конфлікт виник через те, що чоловік був з невеликим рюкзаком і тачкою. Водій був цим незадоволений та почав кричати на літню людину.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5