Online трансляция

У Запорiжжi планують створити медіатеку з майстер-класами у мережі Інтернет

10 декабря 2018

Планується створити медіатеку з майстер-класами у мережі Інтернет. Це дозволить людям з особливими потребами навчатися мистецтву вдома.

У Палаці дитячої та юнацької творчості записали майстер-клас зі створення новорічної листівки у техніці пластилінографії. У роботі використовували нове обладнання, яке придбали за гроші виграні у конкурсі соціальних ініціатив «Ми — це місто». Перемогу отримали завдяки проекту «Інклюзивний медіасвіт», що передбачав впровадження інноваційних технологій у позашкільну освіту, тим самим роблячи її доступнішою для людей з особливими потребами.

Майстер-класи викладачів закладу записуються на камери, а далі потрапляють в інтернет. Тематика різна: образотворче мистецтво, декоративно-прикладна творчість, дизайн. Над створенням уроків працюють вихованці Палацу, нову техніку вже освоїли. На підтримку цього проекту в рамках конкурсу «Ми — це місто» комбінатом «Запоріжсталь» було виділено майже 100 тисяч гривень. Інклюзивні проекти підтримують регулярно. Дієвість проекту перевірили у центрі «Мазаль Тов», де діти та дорослі з інвалідністю дотримуючись майстер-класу випробували власні сили у пластилінографії. В планах працівників Палацу дитячої та юнацької творчості зробити майстер-класи інтерактивними. Зараз заняття викладають у записі, а у подальшому це буде онлайн-трансляція з можливістю ставити питання.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5