Online трансляция

У Запоріжжі п’яні підлітки надругалися над державним прапором: відкрито кримінальне провадження

2 мая 2020

Вчора, 1 травня, у Запоріжжі група підлітків скоїла злочин, за який їх вже притягнули до відповідальності. Молоді люди зірвали з флагштоку державний прапор України.

Відео зі своїми «розвагами» підлітки опублікували у мережі. 2 юнаків зривають з флагштоку синє-жовтий стяг, а за кадром дівчина, яка знімає весь процес на відео, коментує подію, використовуючи нецензурну лексику.

У прес-службі управління Нацполіції повідомили, що особи підлітків вже встановлено та їх затримано. За фактом події відкрили кримінальне провадження, Наразі триває досудове розслідування. З винуватцями – хлопцями 2001 року народження, провели профілактичну бесіду, і про подію також повідомили батьками звинувачених.

Однак «профілактичну» бесіду з малолітніми провели і запорізькі активісти, які змусили дебоширів принести публічні вибачення за скоєне. Саміж підлітки у соцмережах також зізналися, що ніякої пропаганди проти України чи демонстрації зневаги до країни у їх намірах та вчинку не було. Молоді списали все на «п’яні розваги» та необачливість.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5