Online трансляция

У Запоріжжі оновили Генеральний план міста

28 сентября 2017

Підвищення зарплатні, закупка нових автобусів, виділення земель учасникам АТО та багато інших важливих питань розглядали депутати під час 21-ї сесії міськради. Обговорювали і можливість закриття Запорізького аеропорту. Сесія тривала більше 10 годин, деякі питання викликали палкі дебати.

Одне з важливих питань сесії — програма розвитку КП “Запоріжелектротранс”. Проектом рішення передбачено підвищення зарплат працівникам комунального підприємства, а також купівля 35 автобусів великої місткості, які б дозволили розвантажити громадський транспорт у години пік. У серпні депутати цю ідею не підтримали. Цього разу знову виникла купа питань.

Врешті решт за придбання великих автобусів та за підвищення зарплат комунальникам проголосували 34 депутати.

Не менш важливе питання — внесення змін до  генерального плану Запоріжжя. Цей документ існує з 2004 року, але велика частина інформації в ньому не відповідала дійсності. Необхідно було внести близько семисот правок. Робота тривала кілька років. Нарешті оновлений генеральний план презентували депутатам міськради.

І місто його таки отримало.

Це дало змогу депутатам проголосувати за початок розробки документації щодо виділення земель учасникам АТО. На сесії також було прийнято рішення про сплату частини боргу КП “Міські теплові мережі” перед НАК Нафтогаз. Сума в 600 млн накопичувалась роками. Тепер, аби вчасно розпочати опалювальний сезон, місто повинно було сплатити хоча б частину боргу. В цілому ж наступного року сума тіла боргу не повинна перевищувати 129-ти млн грн, зазначив Володимир Буряк.

 

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5