Online трансляция

У Запоріжжі літня жінка стала заручницею власної оселі: син тримає її під замком

19 апреля 2018

В Запоріжжі чоловік кілька місяців тому замкнув власну мати в квартирі. Місцеві жителі кажуть, син приходить до пенсіонерки нечасто. Їжу жінці приносять небайдужі сусіди та навіть придумали спосіб, як передавати їй продукти через балкон. А працівники соціальних служб до сьогодні про цю ситуацію не знали.

Вісімдесяти однорічний Леонід щодня годує свою сусідку, інколи приходить двічі на день. Жінка, його давня знайома, вона стала заручницею власної квартири. Валентині Миколаївні — 80 років. Має сина — Віталія — та онучку. Проте старенька рідним зовсім не потрібна, розповів сусід. Леонід каже, нещодавно Віталій дізнався, що пенсіонер годує матір. Та накинувся на чоловіка. Інші сусіди кажуть: Валентина має проблеми з пам’яттю. Саме тому син зачиняє жінку в квартирі. Ми намагались зв’язатись з Віталієм телефоном. Проте, марно.

В управління соціального захисту населення про цю ситуацію — не знали. Розбиралися дійсно оперативно. Через кілька хвилин після звернення в соцслужби до бабусі приїжджають патрульні поліцейські. Спочатку намагались поспілкуватись з жінкою. Питали, коли та бачила сина востаннє. Потім — пішли по сусідах. Ті дали номер сина жінки, Віталія. Той вже був на зв’язку, проте слухавку — не взяв. Трохи згодом до будинку приїхали співробітники управління соціального захисту. Родичам жінки представники соцслужб додзвонитися так і не змогли. Проте тепер кажуть ситуацію будуть тримати на контролі.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5