Online трансляция

У Запоріжжі хочуть створити тимчасові велосипедні доріжки

24 апреля 2020

Велосипед набув популярності під час карантину. Якщо на маршрутках чи автобусах дістатися до роботи чи іншого місця призначення доволі складно, на допомогу приходить двоколісний друг. Але запорізькі велосипедисти щодня зіштовхуються з певними незручностями через недорозвиненість велоінфраструктури та низьку культуру поведінки водіїв автомобілів. Для більш безпечних умов на час карантину велосипедисти пропонують створити тимчасові велодоріжки.

Визначити тимчасові велодоріжки на період карантину. З такою ініціативою вийшли велосипедисти Запоріжжя. За їхніми словами, зараз саме велосипед став тим транспортом, який може замінити автобуси чи маршрутки, в роботі яких нині ж низка обмежень. Тож на сайті електронних петицій міста з’явилась відповідна пропозиція, яка на разі набрала майже 200 голосів.

Створити такі тимчасові велодоріжки – можливо, —  впевнені автори петиції. Пропонують скористатися картою, яку вже розробила міська влада. Як приклад, наводять досвід інших країн. Так, тимчасові велодоріжки створили в столиці Німеччини.

Велосипедисти пропонують створити тимчасові велодоріжки як на магістральних вулицях міста, так і на другорядних. Аби петицію розглянули на сесії міськради, не вистачає з півтисячі голосів.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5