Online трансляция

У Запорiжжi для орфанных больных волонтери організували розважальне дозвілля на ковзанці

28 февраля 2019

В останній день лютого у світі відзначають Міжнародний день орфанних хворих. Це люди із особливими недугами, які у лікарській практиці зустрічаються вкрай рідко. В Україні до переліку орфанних внесені 294 діагнози.

Аби подарувати їм позитивні емоції та свою підтримку, волонтери організували розважальне дозвілля на ковзанці. Орфанними захворюваннями в медицині називають небезпечні для життя недуги, що зустрічаються рідше, ніж раз на 2000 тисячі осіб. У Запоріжжі пацієнти із унікальними діагнозами теж є. Наприклад, це – муковісцидоз — спадкова хвороба, яка супроводжується ураженням підшлункової залози і легень. Такі пацієнти потребують систематичної терапії і особливого графіку життя для підтримання здоров’я. Лікарі кажуть, хворим на муковісцидоз необхідна системна державна підтримка. Як для лікування, так і для соціальної реабілітації.

Сьогодні, у міжнародний день орфанних захворювань запоріжців із рідкісними патологіями волонтери запросили на спільне проведення дозвілля на ковзанці. Від наймолодших до більш дорослих: забавляння на ковзанці прийшлися до вподоби усім запрошеним. Дружня атмосфера єднання допомогла отримати позитивні емоції, які так необхідні для оздоровлення.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5