Online трансляция

У Запоріжжі діти-сироти отримали ключі від власного житла

27 августа 2018

З державного бюджету місту виділено кошти на придбання та будівництво житла для дітей-сиріт. У черзі перебуває 33 людини. Деякі з них вже цього року матимуть власне помешкання.

Сьогодні отримали ордер на власне житло Христина та Євген Башмакови. Брат з сестрою чекали цього більше 10 років. Молоді люди закінчили навчання та вже працюють. Христина винаймає кімнату, а Євген живе з бабусею. Тепер брат з сестрою мають власну квартиру. Двокімнатна квартира площею 31 квадратний метр знаходиться у Хортицькому районі міста. Меблів тут майже немає, втім замінені вікна. Тепер брат з сестрою збиратимуть гроші на ремонт. Головне, кажуть Євген та Христина, що з’явилося власне житло.

На придбання квартири із державної субвенції було виділено майже 600 тисяч гривень. Вирішити житлове питання вдалося одразу двом сиротам. На сьогодні у Запоріжжі на обліку служби у справах дітей перебувають 243 дитини, 33 з них – діти-сироти. Втім, вже цього року, крім Євгена та Христини, іще четверо запоріжців отримають власне житло. Крім того, коштом місцевого бюджету цьогоріч покращують умови проживання багатодітних родин: відкриті комплекси будинків сімейного типу та триває будівництво нових.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5