Online трансляция

У Запоріжжі без їжі залишилися екзотичні тварини: як допомогти

14 апреля 2020

Екзотичні тварини, які приїхали до нашого міста на початку лютого, потребують допомоги. Виставку «Зміїна ферма» закрили через карантин. Близько п’ятдесяти видів тварин опинилися у скрутному становищі, адже кошти на їхнє утримання та годування – закінчуються

На початку лютого до Запоріжжя приїхала виставка екзотичних тварин. Близько 50 (п’ятдесяти) видів різноманітних змій, ящірок, черепах, жаб, павуків, їжаків та кроликів оселились в одному з міських палаців культури. Екзотичні тварини мають такі ж незвичні історії свого життя, адже кожна потрапила до «Зміїної ферми» по-різному. І харчуються такі тварини таким же екзотичним кормом.

Із Запоріжжя планували поїхати на початку квітня, але через карантин не змогли. Тепер зіткнулись з проблемою – грошей не вистачає навіть на корм тваринам. Найскладніше доглядати за травоїдними черепахами та ігуанами, бо вони потребують багато різноманітних фруктів та овочів.

Після завершення карантину виставку планують знову відкрити. Але зараз власники просять всіх небайдужих долучитися та допомогти в утриманні тварин. Якщо ви маєте таку можливість та бажання, звертайтесь за телефоном, вказаним на екрані.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5