Online трансляция

У Запоріжжі 15 породистих котів залишилися самі у маленькій квартирі: тваринам шукають новий дім

7 октября 2020

15 породистих котів різного віку та статі у Запоріжжі опинилися зовсім самі. Власниця тварин надовго потрапила у лікарню, тож тваринам шукають нові родини.

Про подію повідомила зооволонтерка Анна Манкус. Дівчина розповіла, що жінка мешкала у квартирі з 16 котами персидської породи. Серед її пухнастих улюбленців – як кошенята, так і дорослі особини. Та жінка потрапила до лікарню на довготривале лікування, і залишатися коти у її оселі – однокімнатній квартирі, більше не можуть. Їм терміново потрібні нові домівки.

Одного котика вже забрали у нову родину, ще 15 – очікують на свій зоряний час. Зооволонтерка зазначила: коти – здорові. Ані бліх, ані інших паразитів у них немає, і єдине питання по здоров’ю тварин – це їх вакцинація. У когось з пухнастиків щеплення «свіжі», комусь не робилися давно. Вигляд тваринки мають зараз не презентабельний, адже вже 3 тиждень живуть самі та не отримують необхідного, як представники своєї породи, догляду.

Тваринок готові віддати у люблячі руки, але лише за однієї умови. Якщо нова родина оплатить стерилізацію свого нового улюбленця, і забере його вже після операції.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5