Online трансляция

У Мінінфраструктури розповіли про план відновлення роботи усього транспорту в Україні

13 мая 2020

У Міністерстві інфраструктури розповіли про плани на відновлення регулярних пасажирських перевезень в межах країни. Відновлювати сполучення між містами планують вже з 22 травня.

Як пише УНІАН, з 22 травня планують відновити міські автоперевезення та приміські. Останні будуть обслуговувати межі 1 району. Вже за тиждень, з 29 травня, почнуть відновляти автоперевезення в межах 1 області, а також – виводити на колії потяги. Першими, як ми писали раніше, відновлять роботу приміських потягів. Тоді ж хочуть відновити і внутрішнє авіасполучення.

За ними повернуть у роботу 42 пари потягів дальнього слідування. Це будуть потяги «Інтерсіті», «Нічний експрес».  На західні напрямки направлять 11 потягів, у південному – 10, у дніпровському – 6, і ще 3 потяги пустять на Азовський напрямок.

Наступним етапом, який планують реалізувати вже 9 червня, стане відновлення міжміських на міжобласних автоперевезень та повноцінне відновлення роботи маршрутних таксі. За 3 дні, з 12 числа, планують вивести у роботу усі електрички, а також – пасажирські потяги.

Третім етапом стане повне відновлення роботи автобусного, залізничного та авіа сполучення як у межах країни, так і на закордонних напрямках. Але це стане можливим лише після повного завершення карантину та зняття усіх обмежувальних заходів.

Ці етапи, які озвучили у Мінінфраструктури – попередній план, і дати його реалізації – також приблизні. Уряд буде слідкувати за станом подій та розповсюдженням вірусу, і у разі необхідності, корегувати строки та умови старту роботи транспорту.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5