Online трансляция

У мешканця Запоріжжя, який заступився за продавчиню, лікарі знайшли пухлину у мозку

29 октября 2019

У Миколая Стельмаха, який у вересні заступився за касирку в одному з супермаркетів Запоріжжя, знайшли доброякісну пухлину мозку

Минулої середи чоловіка було переведено до 6-ї міської лікарні. Наразі його стан залишається стабільно тяжким. Він може самостійно дихати, але трубку з горла лікарі ще не прибирали, адже у чоловіка збирається мокротиння, що ускладнює дихання.

Миколай може злегка стискати руку, дуже повільно може перекласти руки. Самостійно перевернутися АТОвець не може, потрібно перевертати його. За чоловіком встановлено цілодобовий догляд. Рідні кажуть, що його мучать судоми, також є підозра на сепсис в трахеї.

Лікарі розповідають, що шанси на одужання є. На жаль, отримана травма дасть наслідки: чоловікові забезпечена інвалідність.

Вчора, 28 жовтня, лікарі з’ясували, чому у Миколи більше місяця тримається температура. Як виявилося, у нього гігрома — доброякісна пухлина мозку. Однак, втрачено багато часу. На даний момент чоловікові терміново потрібна операція.

Рідні та близькі Миколи шукають хірурга, який зміг би провести операцію. У зв’язку з тим, що на лікування чоловіка йде дуже велика кількість грошей, родичі просять городян допомогти фінансово.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5