Online трансляция

В Україні запустять систему сповіщення для пошуку зниклих дітей: як працюватиме

22 сентября 2021

Нацполіція разом із Facebook запускає систему сповіщення, яка сприятиме розшуку зниклих дітей. Про це повідомили у пресслужбі ГУНП у Запорізькій області.

У разі зникнення дитини Facebook поширить сповіщення AMBER серед користувачів соцмережі саме в тих зонах пошуку, де його/її бачили востаннє.

Ці сповіщення включатимуть детальну інформацію та фотографію дитини. Користувачі соцмережі зможуть отримати всі деталі про зниклого/зниклу, а також поділитися ними з друзями на платформі.

Facebook підтримав ініціативу  ювенальної поліції та кіберполіції — і відсьогодні AMBER Alert стане ще одним інструментом у пошуку зниклих дітей.

«Україна — одна з країн, у якій Facebook запускає AMBER Alert… Коли зникає дитина, найважливіше, що ми можемо зробити, — якомога швидше поінформувати про це громадськість», — розповіла керівниця відділу довіри та безпеки Facebook Емілі Вачер.

За її словами, шанси знайти зниклу дитину зростають, якщо більше людей шукають її — особливо впродовж перших 24 годин. Мета у тому, аби люди, які потенційно можуть допомогти, одержали ці сповіщення та поширили офіційну інформацію про зникнення дитини серед своїх друзів у соцмережі.

«Я прошу вас додати в список важливих повідомлень AMBER Alert – сервіс Facebook, який повідомляє про зникнення дітей. Цей цифровий інструмент, визначаючи ваше місцезнаходження, надсилає сповіщення про дітей, які зникли неподалік. Це момент об’єднання зусиль поліції та всієї Facebook-спільноти заради однієї мети – врятувати дитину від можливої небезпеки. Бо під час розшуку вирішальною може стати кожна хвилина. Тож ми вітаємо впровадження сервісу AMBER Alert в Україні. І сподіваємося на небайдужість та допомогу всіх користувачів Facebook», — зазначив голова Нацполіції України.

Нагадаємо, в Україні, зокрема в нашій області, запускають інформаційну кампанію «Маєш інформацію про небезпеку – телефонуй до СБУ». Головне завдання інформкампанії — донести до громадян інформацію про «гарячу лінію» СБУ 0-800-501-482, на яку можна звертатися у випадках, коли є дані про можливу загрозу нацбезпеці України.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

 

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5