Online трансляция

У ДЮСШ “Металург” підбили підсумки 2018-го спортивного року

28 января 2019

Найкращі гравці отримали відзнаки. А найголовнішим подарунком для вихованців школи стали нові комплекти форми та сертифікат від комбінату “Запоріжсталь” на 3,7 млн грн. Кошти підуть на реконструкцію футбольного майданчика.

Нині у спортивній школі “Металург” займаються більше тисячі дітей. Вони успішно представляють Запоріжжя на всеукраїнських і міжнародних турнірах. 2018-й для юних футболістів став результативним — вихованці ДЮСШ здобули одразу кілька нагород. Серед кращих — і восьмирічний Іван, який став автором найвидовищного голу цього сезону. Надихнувшись досягненнями, цього року у школі чекають іще більше позитивних результатів, каже директор ДЮСШ “Металург”.

До речі, тепер тут готові до тренувань та проведення матчів будь-якого рівня і за будь-яких погодних умов. Новенькі комплекти форми отримали усі гравці та тренерський склад ДЮСШ. Окрім цього, нещодавно у школі з’явились нові модульні душові та роздягальні. Комбінат “Запоріжсталь” постійно допомагає вихованцям ДЮСШ Металург. Фінансується участь футболістів у змаганнях, придбаний необхідне обладнання та інвентар. З 2016 року підприємство виділило юним спортсменам близько 20 млн грн. Більше — восьми мільйонів — тільки минулого року.

Робота над покращенням умов для футболістів ДЮСШ “Металург” продовжується щодня, — каже заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров. Таким чином у місті створюють умови для розвитку футболу та залучення якомога більшої кількості дітей до здорового способу життя.

Автор: Телеканал TV5

Другие новостиГлавный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
close-btn Россия начала полномасштабную войну с Украиной.
Они уже начали наступление на Украину, все крупные города под обстрелом, страдает мирное население. Пожалуйста, поддержите Украину!
✅ ЧЕМ ВЫ МОЖЕТЕ ПОМОЧЬ? Самое главное, что вы можете сейчас сделать для Украины, это ПРОЧИТАТЬ и ПОДЕЛИТЬСЯ проверенной информацией о нападении России на Украину.
🔹 Президент Украины
Интернет: https://www.president.gov.ua/en
Твиттер: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Официальные аккаунты Украины в социальных сетях
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Инстаграм: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство Украины в вашей стране (Интернет, Facebook и Twitter)
✅Помогите защитить Украину — пожертвуйте в главный благотворительный фонд Украины — https://savelife.in.ua/ru/donate/
✅ Помогите защитить Украину — пожертвуйте в фонд Национального банка Украины - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Помогите Украине, разместив на своем сайте этот виджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будь с Украиной!