Online трансляция

У два гіпермаркети в центрі Запоріжжя навідалися з карантинними перевірками: що виявили

15 января 2021

У Запоріжжі мобільна група здійснила перевірку двох великих популярних гіпермаркета – Епіцентру та City Mall’у. спеціалісти перевіряли, чи не порушують заклади карантинних норм.

Нагадаємо, з 8 січня в Україні введено нокдаун, за умовами якого працювати мають право лише ті заклади, що здійснюють реалізацію товарів першої необхідності – продуктів харчування, медичних засобів та препаратів, ветеринарних препаратів та кормів для тварин тощо. Магазини, як «Епіцентр» і ті, що працюють у торгівельному центрі City Mall працювати можуть лише «на видачу». Власне, саме це мобільна група під час свого рейду і перевіряла.

І, як прозвітували перевіряючи, обидва гіпермаркети карантинних норм дотримуються. У «Епіцентрі покупців не пропускають до залу, усі «заборонені» категорії огороджені сигнальними стрічками, і, як переконують фахівці, «Епіцентр» обслуговує лише тих, хто приходить до магазину за видачею онлайн-замовлень.

Так само працює і торгівельний центр. У «Ашані» відкриті для відвідувачів лише ті ряди, в яких продаються продукти харчування та певні товари з категорії побутової хімії. Більшість магазинів City Mall’у – повністю закрити, відкриті лише ті, хто також обслуговують клієнтів онлайн та видають їм їх інтернет-замовлення.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5