Online трансляция

У Бердянську людина живе під відкритим небом

7 декабря 2018

На одному зі схилів у Бердянську, майже у центрі міста, можна побачити чоловіка, який серед кущів та бур’яну спорудив щось схоже на ліжко. Тут просто неба він снідає та вечеряє, спить у ночі. Каже: дощ та сніг не стають на заваді.

Олександр Марук не безхатченко. В селі Азовське, що в передмісті Бердянська, у нього є сучасний двоповерховий будинок. Каже: залишити комфортне житло змусили проблеми зі здоров’ям, які з’явилися іще в чотирнадцять років.

Після травми хребта Олександр став інвалідом. Лікарі казали — на все життя. Втім, чоловік спробував змінити ситуацію. За допомогою одного з напрямків давньої китайської системи оздоровлення.

Східна система оздоровлення потребувала зосередження. З червня сорока трирічний чоловік, відмовившись від усіх благ цивілізації, для досягнення мети, почав жити на схилі. Займатися вправами вночі іноді було небезпечно.

Незважаючи на труднощі, Олександр продовжує займатися. Результати вже є. Людина, якій колись навіть ходити було важко, сьогодні сідає на шпагат. Але, це — впевнений чоловік — тільки початок.

Олександр має намір експериментувати до тих пір, поки не досягне бажаного — стати здоровою людиною. Після — чоловік планує мандрувати та ділитись своїм досвідом з іншими.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5