Online трансляция

Геній моторобудування: у Бердянську відкрилася нова виставка

19 января 2022

«Геній моторобудування» — таку назву має експозиція, яка нещодавно відкрbлася у музеї історії міста Бердянська. Присвячена вона всесвітньо відомому  інженеру-конструктору та винахіднику Борису Луцькому.

Народився він в 1865 році у Бердянську, тут минуло дитинство і перші роки навчання.  Потім закінчив Севастопольське  реальне училище, і його як найкращого учня відправили вчитись до Німеччини. Саме за кордоном відкрився талант Бориса Луцького як інженера-конструктора.

На виставці, яка відбувається в межах проєкту Бердянського краєзнавчого музею «Повернені імена», представлені копії патентів Бориса Луцького, фото автомобілів, морських суден та літаків, до створення яких він мав відношення.  Також на виставці  є   сучасні видання,  автори яких збирають інформацію про талановитого конструктора та винахідника. Адже «білих плям» в біографії уродженця Бердянська Бориса Луцького чимало.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
close-btn Россия начала полномасштабную войну с Украиной.
Они уже начали наступление на Украину, все крупные города под обстрелом, страдает мирное население. Пожалуйста, поддержите Украину!
✅ ЧЕМ ВЫ МОЖЕТЕ ПОМОЧЬ? Самое главное, что вы можете сейчас сделать для Украины, это ПРОЧИТАТЬ и ПОДЕЛИТЬСЯ проверенной информацией о нападении России на Украину.
🔹 Президент Украины
Интернет: https://www.president.gov.ua/en
Твиттер: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Официальные аккаунты Украины в социальных сетях
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Инстаграм: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство Украины в вашей стране (Интернет, Facebook и Twitter)
✅Помогите защитить Украину — пожертвуйте в главный благотворительный фонд Украины — https://savelife.in.ua/ru/donate/
✅ Помогите защитить Украину — пожертвуйте в фонд Национального банка Украины - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Помогите Украине, разместив на своем сайте этот виджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будь с Украиной!