Online трансляция

Три запорізькі школи стали переможцями великого еко-проекту

29 мая 2020

Фінал другого сезону «Екошколи»: у трьох навчальних закладах  облаштують інтерактивні зони для відпочинку з м’якими меблями та телевізором. Впродовж року сотні дітей брали участь у проекті “Зеленого центру Метінвест” у Запоріжжі.

Вони вражали інтелектом, писали про довкілля, робили екологічні іграшки та створювали відеоролики про природу. Впродовж року учні 28 запорізьких шкіл змагалися за перемогу у проекті «Екошкола Зелений». Тематика — турбота про довкілля. Кілька етапів змагань із подарунками, та у підсумку — фінальний підрахунок балів і найголовніший приз — зелена зона для відпочинку просто у школі.

Перемогу у другому сезоні проекту громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» здобули три міські школи — 49-та, №100 та 103. Вже незабаром там розпочнуть облаштовувати кімнати відпочинку із телевізором та м’якими меблями.

Старт нового сезону «Екошколи» планують на перше вересня, коли учні знову повернуться до навчання. До того часу у школах переможців вже з’являться інтерактивні зелені класи.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5