Online трансляция

Телеканал «TV5» з 15 листопада розпочинає супутникове мовлення

15 ноября 2018

Запорізький регіональний телеканал «TV5» відсьогодні з’явився на супутнику! У листопаді 2018 року Національна Рада України з питань телебачення і радіомовлення надала телеканалу супутникову ліцензію. Рішення було прийнято одноголосно

«Ми вважаємо, що це еволюційний крок розвитку телеканалу, яке почалося три роки тому з технічним переоснащенням, ребрендингом і запуском власного продакшена, — розповідає генеральний продюсер «TV5» Максим Онопрієнко. — Ми досить активно розвиваємо власне виробництво, у нас дуже багато власних проектів та якісного контенту, які були відзначені і премією «Телетріумф», і дистрибютовались як на регіональні, так і на загальнонаціональні телеканали, і ми вважаємо, що наш контент буде цікавий для більш широкої аудиторії», — передає «Медіаняня».

Телеканал відтепер веде супутникове мовлення 24 години на добу з супутника Astra 4A (SES Sirius), 5E на частоті 11747 МГц на території України та інших країн, що входять до зони прийому сигналу. Більш детальна інформація для бажаючих налаштуватися на телеканал «TV5»:

– Символьна швидкість – 30000 симв/с
– Поляризація – вертикальна (V)
– FEC – 3/4
– Модуляція – DVB-S2
— Формат — MPEG-4.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5