Online трансляция

Студенти-переможці конкурсу Фонду Бориса Колеснікова відвідали аграрну виставку у Парижі

28 февраля 2019

Представники 1800 компаній зі 42-ох країн світу прибули до Парижа похизуватися новими розробками. Агро-виставка «SIMA 2019» проходить в одному з найбільших виставкових комплексів Європи. Тут розгорнули 15 окремих тематичних секторів. Провідні теми: сучасні тренди тваринництва, вирощування зернових та плодових культур.

У конкурсі Фонду Бориса Колеснікова взяли участь 1 700 студентів з 34 вишів країни. Перший етап відбувся ще у листопаді. У фіналі 83 учасника представили на суд експертного журі власні розробки. 30 студентів з провідних вишів України перемогли у конкурсі Агро 2019», який вже другий рік поспіль проводить благодійний фонд Бориса Колеснікова. Сьогодні вони – гості паризького форуму «SIMA-GENA». Знайомляться з інноваціями та новинками світового агропрому, проходять майстер-класи.

У Парижі до групи українських студентів долучився і президент благодійного фонду Борис Колесніков. Разом зі студентами він оговорив стан вітчизняної та світової аграрної сфери та перспективи її розвитку. Борис Колесніков зазначив, що отриманий у Парижі досвід юні аграрії втілять у рідній Україні.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5