Online трансляция

Столицю України знов визнали містом з найбруднішим повітрям

24 апреля 2020

Станом на 8:30 ранку, 24 квітня, Київ знову на першому місці в рейтингу найбільш забруднених міст світу. Зараз індекс забруднення повітря в столиці становить 155 пункту (дуже високий рівень небезпеки) при нормі в 50 пунктів. Таким чином, забруднення повітря в Києві перевищує норму в три рази.

З такими ж показниками в рейтингу розмістилася столиця Індії Делі — (155), на третьому — Кувейт (131). Четверте місце дісталося Чанг Май (Таїланд) (123). Також до п’ятірки міст з найбруднішим містом увійшов Брюссель — столиця Бельгії з показником 117 пунктів.

Як повідомив директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда на онлайн-брифінгу вчора, продукти горіння, які викидаються в атмосферу в Чорнобильській зоні, вітер відносить на західні райони Київської області.

Переміщення продуктів горіння, які викидаються в атмосферу, відбувається в південному напрямку зі швидкістю 10-15 км / год: із Зони відчуження — на західні райони Київської області, а з північних районів Житомирської області — в напрямку міст Коростень та Житомир, передає «Вєсті«.

 

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5