Online трансляция

Старенькі ведмеді з василівського зоопарку переїжджають до Європи

9 ноября 2020

Двоє ведмедів, які мешкали у Василівському центрі реабілітації для диких тварин, відправилися до Румунії. Там вони зустрінуть старість та доживатимуть свій вік.

20-річний Тімка та майже 30-річна Аліса останній рік прожили у центрі реабілітації для хижаків, домашньому зоопарку у Василівці. Вони потрапили до Запорізької області з Хмельницького, де жили у не надто комфортних умовах. Власник василівського центру, Олександр Пилишенко, приютив дорослих тварин та доглядав за ними, і планував їх передачу до волонтерів, які опікуються цілими реабілітаційними парками для ведмедів.

Спочатку в якості нового і постійного житла для Тімки та Аліси, яка на додачу до свого віку ще й сліпа, розглядали «Синевір». Однак там місць для медведів не опинилося, і тоді для них знайшли місце у парку у Румунії.

Ведмеді повинні були відправитися туди ще навесні, але карантин вніс свої корективи у плани, і передали клишоногих туди тільки цими вихідними.

Тепер дорослі ведмеді будуть жити на свіжій природі, в умовах, максимально наближених до диких – на території площею у 2 гектари, з горами, лісами, річками та необхідним доглядом.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5