Online трансляция

Стали відомі подробиці розірвання договору з перевізником на 72-му маршруті в Запоріжжі

29 сентября 2017

Нещодавно влада розірвала договір з фірмою-перевізником, яка обслуговувала 72 маршрут (Бородінський – 2-ий Шевченківський р-ни). В ефірі програми «Давайте з’ясуємо» керівник управління транспорту Запорізької міськради Олександр Власюк розповів про причини припинення відносин та про те, чи існуватиме маршрут далі.

Важливо: Скільки пільговиків можуть безкоштовно їздити в запорізьких маршрутках

«У випадку 72-го маршруту перевізник не виконував договорні зобов’язання. Згідно з договором, який був підписаний у 2013 році, на цьому маршруті повинно було працювати 12 автобусів. Протягом двох місяців на ньому працювало 3-4. Тому люди чекали більше години. На цьому маршруті було виписано два штрафи по 10 тисяч гривень. Фірма-перевізник, яка зайняла у конкурсі друге місце у 2013 році, автоматично за згодою з 1 жовтня буде обслуговувати цей маршрут. Це підприємство «ПРАВЕКСТАР». У нього технічна база знаходиться у Космічному мікрорайоні. Є автобуси», — розповів Олександр Власюк.

Читайте також: Начальник управління транспорту Запорізької міськради розповів про наслідки інциденту між водієм маршрутки і ветераном АТО

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5