Online трансляция

Співробітникам запорізьких підприємств допомогли зібрати дітей до школи

31 августа 2021

6200 дітей співробітників запорізьких підприємств Метінвесту отримали в подарунок рюкзаки та навчальні набори. Вчора на площі Маяковського відбулося святкове вручення.

Запорізькі підприємства Групи Метінвест — «Запоріжсталь», «Запоріжкокс», «Запоріжвогнетрив» і Запорізький ливарно-механічний завод — забезпечили дітей співробітників комплексними шкільними наборами в рамках корпоративної програми «Перший раз — у перший клас». На цю програму спрямовано близько 3,4 млн гривень.

Традиційно, до Дня знань рюкзак і комплекти шкільного приладдя отримали не тільки 550 першокласників: набори підібрали з урахуванням потреб дітей у віці 7-11 років і 12-16 років. На додаток до органічних рюкзаків усі діти отримали канцелярію: зошити, ручки, набори для творчості, гумки, лінійки та інше.

«У кожній родині свої традиції. У родині Метінвест — це традиції взаємодопомоги і взаємовиручки. Кожний навчальний рік у дітей наших співробітників у рамках корпоративного проєкту «Перший раз — у перший клас» починається зі свята і подарунків від Компанії — яскравих і зручних рюкзаків з усім необхідним всередині. Цей рік — теж не виняток », — зазначив Генеральний директор «Запоріжсталі» Олександр Мироненко.

Загалом близько 40 тисяч дітей співробітників підприємств Метінвесту отримали шкільні набори до нового навчального року.

За доброю традицією до Дня знань комплекти мультимедійної техніки від запорізьких підприємств Метінвесту отримають запорізькі гімназії та середні технічні навчальні заклади, які підтримує Компанія.

Варто зазначити, в 2021 році керуюча компанія «Запоріжсталі», Метінвест, відзначає 15-річчя з дня заснування. Метінвест — міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній. У структуру групи входять видобувні і металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів у всіх ключових регіонах світу. Компанія контролює весь виробничий ланцюжок — від видобутку руди і вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової продукції.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-1.php
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-2.htm
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-3.html https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-1.php
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-2.htm
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-3.html