Online трансляция

Сьогодні працівники “Запоріжжяобленерго” знову влаштували мітинг: як це було

29 марта 2018

Працівники «Запоріжжяобленерго» перекрили рух на проспекті Соборному поблизу облдержадміністрації. Якщо у найближчі дні питання по заробітній платі не вирішиться, працівники підприємства готові до більш радикальних заходів.

Зарплату! — єдина вимога працівників «Запоріжжяобленерго». Попри те, що грошей люди не отримують, все ж не звільняються. Сьогодні наважились перекрити рух на проспекті Соборному. Така нестабільна ситуація у працівників «Запоріжжяобленерго» вже два роки, говорять представники профспілок. Минулого тижня теж страйкували. Тоді їм пообіцяли все вирішити до сьогодні. Завтра в облдержадміністрації відбудеться нарада, де розглядатимуть ситуацію, яка склалась на підприємстві.

З вуст страйкарів звучали заклики перекрити дорогу на ДніпроГЕСі. Кажуть, якщо зараз не вирішити проблему, то станеться енергетичний колапс. Через декілька хвилин до протестувальників вийшов заступник голови облдержадміністрації. Представники профспілок просять оголосити надзвичайну ситуацію в енергетиці. Звинувачують обласну владу у тому, що ті не намагаються донести всю проблему до Кабінету Міністрів. Представники облдержадміністрації запевняють, що завтра проблему намагатимуться вирішити. Після цього — рух проспектом відновили.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5