Online трансляция

Соціальний експеримент: чи підуть запорізькі діти з незнайомцем?

29 октября 2017

20 жовтня близько шостої години вечора в одному з Київських дитячих садочків сталась надзвичайна пригода. Чоловік із дитячим візочком зайшов у будівлю дитсадка, залишив немовля, пішов за старшою
дочкою. За кілька хвилин після того, його маленьку дитину вкрала невідома жінка.
Резонансна історія про викрадення півторамісячного немовляти сколихнула майже всю країну. Та змусила багатьох батьків замислитись над безпекою власних дітей.
Втім, це один приклад із багатьох. На жаль, від дій злодіїв страждають не лише немовлята. Наші журналісти провели соціальний експеримент, перевірили, що оберуть запорізькі діти: піти з незнайомою людиною або ж негайно покликати рідних.

Про це йдеться у сюжеті програми Тиждень. Підсумки

Допомагати нашій знімальній групі у проведенні експерименту буде команда досвідчених дитячих психологів. Це пані Ірина та пані Марія. Попередньо обговорюємо всі можливі нюанси експерименту.

Разом із психологами розробляємо легенду, а точніше стратегію соціального експерименту. Головна його особливість у тому, аби не завдати дитині моральної шкоди. Саме психолог пані Марія і буде виконувати роль псевдо-викрадача. За легендою експерименту, дитині необхідно допомогти незнайомій людині
врятувати маленьке кошеня.

Аби дотриматись усіх моральних та етичних норм, власне експеримент має розпочатись лише за попередньої згоди батька чи матері. Завдання — пояснити їм суть експерименту та отримати згоду на його проведення.

Деталі та результати експерименту — у сюжеті.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5