Online трансляция

Скоївший жорстоке вбивство жінки у Комунарському районі чоловік виявився громадянином Росії

11 июля 2019

3 липня у Запоріжжі сталося вбивство, яке потрясло містян: чоловік вбив та розчленував жінку, а частини тіла викинув на смітник. Прокуратура Запорізької області розповіла деякі подробиці інциденту

Тіло померлої в одній з квартир у будинку по вулиці Чумаченка знайшов пенсіонер (що виявився батьком вбивці, повідомляє Субота), який заявив про це у поліцію. Оперативники, що виїхали на місце злочину, зібрали речові докази та провели огляд. Жінці на момент смерті було 38 років, розповідає прес-служба прокуратури.

Поліцейські оперативно встановили особу вбивці — громадянина 1978 року народження. 41-річний громадянин Російської Федерації протягом останніх п’яти років,  отримавши дозвіл Української держави на постійне перебування в Україні, мешкав у Запоріжжі. За його показаннями, під час прогулянок мікрорайоном, перебуваючи у стані сп’яніння, він познайомився з жінкою, та запросив її до себе. Знаходячись у його квартирі, він використав як привід сварку через, начебто, приховані жінкою дріб’язкові гроші, та наніс жертві удари металевим предметом по голові, вбивши її.

Зараз чоловік знаходиться під вартою.

Досудове розслідування триває.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5