Online трансляция

Скільки коштує жива ялинка в Запоріжжі

13 декабря 2018

У Запоріжжі вже почався новорічний ажіотаж. Люди обирають подарунки, планують меню до новорічного столу та обирають головний символ свята – ялинку або сосну. В гостях у програми «Ранок з TV5» генеральний директор КCП «Запоріжзеленгосп» Юрій Гарбер розповів про те, як придбати якісне дерево та скільки коштують живі ялинки в Запоріжжі

Не секрет, що деякі продавці пропонують запоріжцям придбати незаконно зрублене дерево. На жаль, звичайний громадянин не зможе достеменно з’ясувати легальність продажу ялинки, адже будь-які елементи, які могли б підтвердити це, можна підробити. Тільки правоохоронці мають повноваження перевіряти законність продажу дерев, стверджує Юрій Гарбер.

У 2018 році дерева з розплідника підприємства, які продаються у кадці, матимуть різну ціну – в залежності від пишності та висоти. В середньому ціна живої ялинки – 800-1000 гривень. За один погонний метр зрубленої рослини доведеться викласти 120 гривень.

На питання ведучої програми «Ранок з TV5» щодо практичних рекомендацій по вибору якісного дерева, Юрій Гарбер відповів: «Бажано, щоб хвоя була насичено зеленого кольору та густою. Це єдине, що може говорити про якість товару».

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5