Online трансляция

Ситуація з поширенням covid-19 в Україні погіршується: у МОЗ розробляють нові протиепідемічні заходи

12 июня 2020

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов прокоментував великий спалах коронавірусної інфекції, який фіксують протягом останніх 2 днів в Україні. У МОЗ розробляють нові заходи з протидії поширення вірусу.

Як зазначив Степанов, протягом останніх 2 днів в Україні фіксують найбільшу кількість нових випадків захворювання на коронавірус за всю пандемію. Погіршується ситуація і через масове захворювання дітей, яких на сьогодні – 152 особи. 16 осіб за останню добу померли.

Степанов закликає українців відповідально ставитися до протиепідемічних норм. Послаблення карантину – не його зняття, і вірус через відкриття закладів культури та громадського харчування, нікуди не подівся. Тож люди повинні пам’ятати про важливість засобів індивідуального захисту, регулярну обробку поверхонь та постійне миття рук.

Про повернення жорсткого карантину мови зараз не йде. Але у МОЗ розробляють нові протиепідемічні заходи, які зможуть зупинити активне розповсюдження вірусу. Втім, як зазначив Степанов, без участі кожного українця та їх усвідомленності і відповідальності – не впоратися.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5